Rannarootsi

Ettevõttest
Maag Konservitööstus

AS MAAG Konservitööstus on AS MAAG Grupi tütarettevõte, mis tegeleb lihakonservide, Sous vide toodete ning valmistoitude tootmise ja turustamisega. Eesti Turul on toodete edasimüüjaks AS Rannarootsi Lihatööstus.

Peamised kaubamärgid on Rannarootsi ja Frank Pott.

2006. a. esimeses kvartalis toimus olemasoleva tootmishoone täielik rekonstrueerimine.

2007. a. lõpetati  uue gaasikatlamaja ehitus, mis võimaldas tõsta tootmisvõimsust.

2009. a. toodi Rannarootsi kaubamärgi all turule valmistoitude sari, 4 erinevat toodet: maksakaste kartulitega, hakklihakaste kartulitega, strooganov kartulitega ja guljašš kartulitega.

2010. a. toodi Rannarootsi kaubamärgi all turule värsked pastatooted – täidisega ravioolid. Hetkel on tootmises   5 erineva soolase täidisega ravioolisorti  – sealiha, veiseliha, singi-juustu, kolme juustu ja spinati-puraviku täidisega.

2011. a. toodi Rannarootsi kaubamärgi all turule suppide sari. Valikus on 4 sorti valmissuppe. Nimetatud supid on koheselt valmis tarbimiseks ja ei vaja enam veega lahjendamist. Hetkel on tootmises veel Kukesupp (nuudlisupp kanalihaga).

2012. aastal lisandusid tooteportfelli Rannarootsi kaubamärgi all plasttopsides pasteedid – 6 erinevat sorti ning jahutatud tooted – tarrendid ja kotletid. Tarrendid ja kotletid on pakendatud plastkarpidesse gaasikeskkonda.

2014. a. täiendati valmistoitude sarja 4 uue tootega: kartulipuder lihapallidega, ühepajatoit lihaga, pilaff lambalihaga ja tatrapuder veiselihaga, kõik 400g toosis.

Lisandusid ka uued Sous Vide tooted – eelküpsetatud maitsestatud grillribid ja eelküpsetatud minikoot. Tooteid on tarbijal mugav kasutada eelkõige lühikese valmistamisaja tõttu.

 

Alates 29.06.2007 on AS MAAG Konservitööstusel ISO 22000:2005 toiduohutuse juhtimissüsteemi standardile vastav sertifikaat.

Ajavahemikul august 2007 kuni november 2011 oli ettevõttel lisaks ka IFS (International Food Standard) standardile vastav sertifikaat.

Ettevõttes töötab 24 töötajat.


Maag Konservitööstuse kontakt:

Näituse 22, Rakvere, Lääne-Viru maakond, 44314

E-mail: konserv@maag.ee,

Telefon: +372 322 9620