Rannarootsi

Ettevõttest
Uudised

NATO heategevuslaadal pakuti Rannarootsi verivorste

10. jaanuar 2013 NATO heategevuslaadal ei kaubeldud rahuvalvajate kuivtoidupakikeste või automaatidega. Iga riik saab kaks letti - ühe oma toidu, teise käsitöö tutvustamiseks ja müümiseks.

Esimene NATO laat toimus 2005. aastal ja selle korraldasid NATO töötajate prouad. Kogu teenitud raha läheb heategevusele.

„Tegemist on heategevuslaadaga ja Eesti toodete reklaammüügiga mille kõik tulu läheb heategevuseks. Muidugi on kindel, et meie omapärased toitude maitsed saavad esmaklassiliselt üles haibitud, selleks on meil töösse rakendada terve grupp vabatahtlikke Eesti ohvitsere ja teisi tublisid Eesti inimesi. Nii on igal aastal olnud, et meie NATO töötajad jagavad Eesti toiduaineid oma kolleegidele üle 30-st riigist ja reklaamivad ikka innuga oma kodumaa kaupa. NATO laat on väga mõnusa atmosfääriga lahe ettevõtmine, aasta oodatuim sündmus siinses suures kommuunis. See on esimene kord, kui Eesti pakub valmis sooja toitu, “ räägib Arigato Catering esindaja ja NATO töötaja abikaasa Kaupo Suun.

Rannarootsi toetas NATO heategevuslaata umbes 20 kg päkapikuvorstidega lambasooles ja delikatess peekoniga.

"Eelmisel aastal annetasime 188 000 eurot," ütles laada president Susanne Christtreu. Selle aasta annetuse summat on veel vara öelda, aga eestlased panustasid heategevusprojekti enam kui 200 verivorsti müügiga.

ERR uudis.

Lisainformatsioon:

Margit Talts
Maag Lihatööstuse ASi juhataja
margit.talts@maag.ee; tel +372 607 7608

Marek Mettas
Maag Lihatööstuse ASi müügi – ja turundusdirektor
marek.mettas@maag.ee; tel +372 607 7614