Rannarootsi

Ettevõttest
Uudised

Eesti Parim Lihatoode 2016 on Rannarootsi Grillkoot

15. märts 2016

Rannarootsi lihatööstus pälvis Eesti Parima Toiduaine 2016 konkursil juba teist aastat järjest parima lihatoote Hõbemärgi auhinna.


Rannarootsi lihatööstuse tegevjuhi Silver Kauri sõnul on Hõbemärgi auhinna saamine suureks tunnustuseks ettevõtte tootearendusmeeskonnale. “Võita teist aastat järjest parima lihatoote hõbemärk näitab, et meie tootearendajatel on küllaga nii oskusi kui ka inspiratsiooni. Inimesed soovivad proovida uusi maitseid ning avastada põnevaid tooteid. Tootearendus on meie igapäevane tegevus ning Toiduliidu tunnustus annab täiendavat motivatsiooni,” lisas Kaur. Eelmisel aastal valiti parimaks lihatooteks Rannarootsi Teriyaki grillribi.

Rannarootsi sous vide meetodil valminud, ehk eelküpsetatud grillkoot on Eesti esimene “pork wings” tüüpi toode ning see ei sisalda ühtegi tehislikku lõhna- või maitsetugevdajat. Parima tulemuse saab koodi küpsetamisel puusöe grillil, hõõguvate süte kohal. Nii saab liha ilusa pruunika ilme ja suitsuse aroomi. Auhinnatud grillkooti saab küpsetada ka praeahjus, kus aega-ajalt keerates valmib maitsev liharoog vaid 15 minutiga.