Rannarootsi

Ettevõttest
Uudised

Teriyaki ribid Naisteka grillribide testi võitja.

10. juuni 2014

Naisteka suur grillribide test: mida tasub jaanipäevaks osta ja mida mitte?

Allikas: Naistekas 05. juuni 2014 11:00     
  

Naistekas kutsus kokku grupi lihasõpru, kes olid nõus võtma enda peale raske ülesande — selgitada välja, milline on parimad poeletil leiduvad grillribid. Selleks, et liha saaks õigesti ja korralikult valmistatud, usaldas Naistekas grillimise Grillfesti grillmeistri Hannes Loopere headesse kätesse. Testimise melu ja emotsioone näed videost!

Meie testi jõudsid poes leiduvad grillribid, mis tundusid valiku tegijale uued ja huvitavad. Et kõik oleks aus, toimus pimetest — ükski osalejatest ei olnud teadlik, millist liha ta parasjagu sööma asub.

Paremusjärjestus sai seekord selline:

1. Rannarootsi Teriyaki Grillribid (kaheksa punkti kümnest)


Testimisjärjekorras olid need ribid viimased. Ometigi söödi terve taldrik välgukiirusel tühjaks ja kui laua all mõni koer oleks olnud, siis ilmselt oleks kiirelt tema kõhtu kadunud ka kõik sööjatest üle jäänud kondid. Nii kui võeti esimesed ampsud, oli kosta mõnusat mõminat ja kõigi silmad läksid särama. Liha tuli kondi küljest ilusti lahti ja testijad kiitsid nii selle pehmust kui maitset. Vürtsikas ja väga hea! 

Vaata lähemalt aadressilt:

http://naistekas.delfi.ee/kodu_ja_aed/kook/naisteka-suur-grillribide-test-mida-tasub-jaanipaevaks-osta-ja-mida-mitte.d?id=68813789