Rannarootsi

Rannarootsi talvetooted 2021 

Rannarootsi talvetoodete sortimenti on lisandunud mitmeid uusi tooteid.

Eelküpsetatud toodete seas on uudiseks Seapraad hapukapsaga mis on auga ära teeninud nimetuse Eesti köögi kuldvara. Suurema osa eestlaste jaoks ei ole selleta jõule. See on roog, mida välisriigis elades igatsetakse. See on pidusöök, mille jaoks igal emal ja vanaemal on oma retsept. Klassika on põhjusega klassika – see lihtsalt on nii hea. 

Panni- ja ahjupraadide kategoorias on uued tulijad:  

Toor- ja verivorstide seas on uudistoodeteks lisandunud Peened ahjuvorstid ning verivorstide hulka lisandunud Rahva Oma Maitse Linda verivorstid

Peened ahjuvorstid teevad kokkaja elu mugavaks. Sealihast valmistatud toekad vorstid tuleb vaid pakendist ahjupannile tõsta, 10-15 minutiks ahju panna ja ongi eine valmis! Tee kõrvale mõni mõnus salat, lisa juurde kartulipüree ning maitsev õhtusöök ongi olemas.      

ROM Linda verivorstid on meie esimesed verivorstid, mis on fännide poolt juba lausa retsepti tasemel heaks kiidetud. Rahva Oma Maitse konkursil oli Rannarootsi fännidel võimalus oma lemmikud valida ning Linda verivorstid olid üks neist, mida kindlasti oma toidulaual näha sooviti.

Vaata Rannarootsi talvetoodete reklaame